Siirry sisältöön

Yhteystiedot

KTMP Group Oy

Osoite
Avaa kartta
Singsbyntie 386
65710 Singsby

Puhelin
Vaihde: 010 2924 460
Mobile: +358 (0)45 866 2833

Sähköposti
info@ktmp.fi

Aukioloajat, konttori:
Ma – Pe   08.00 -16.15

Jätä tarjouspyyntö

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003719227133
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Paperilaskuissa käytettävä osoitetta:
KTMP Group Oy Ab
Singsbyntie 386
65710 Singsby

Laskun voi lähettää myös sähköpostitse:
laskutus@ktmp.fi

Myynti

Jan Österberg

Myynti, toimitusjohtaja

+358 (0)44 332 1560

jan@ktmp.fi

Mikael Storgård

Myynti [kirjat], hallinto

+358 (0)44 305 0448

mikael@ktmp.fi


Linkedin Mikael

Rolf Kantola

Myynti [suoramarkkinointi]

+358 (0)500 561 950

rolf@ktmp.fi

Juha Palojärvi

Myynti

+358 (0)50 401 9162

juha@ktmp.fi

Sofia Hedqvist

Laskutus

laskutus@ktmp.fi

Tuotanto

Niklas Kettu

Tuotantopäällikkö

050 435 4482

niklas@ktmp.fi

Tomas Hedqvist

044 359 1000

tomas@ktmp.fi

Prepress

Marjo Aro

Graafinen suunnittelu, prepress

marjo@ktmp.fi

Jens Beijar

CTP operaattori, prepress

050 570 3256

jens@ktmp.fi

Digituotanto

Aineisto

digi@ktmp.fi

Jonas Beijar

Operaattori

045 866 2796

jonas@ktmp.fi

Jens Beijar

Tarjouskyselyt

050 570 3256

jens@ktmp.fi

Toimitukset & postitukset

Sofia Hedqvist

Logistiikka / aikataulut

045 866 2833

sofia@ktmp.fi

Tiina Siika-aho

Jakelut, postitukset

045 866 2833

tiina@ktmp.fi

postitus@ktmp.fi