Siirry sisältöön

Kontakt Info

KTMP Group Oy

Adress
Open map
Singsbyvägen 386
65710 Singsby

Telefon
Växel: 010 2924 460
Mobil: +358 (0)45 866 2833

E-post
info@ktmp.fi

Kontorstid:
Må – Fr   08.00 -16.15

Lämna offertförfrågan

Kontakt formulär

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

E-fakturaadress: 003719227133
Operatör: Maventa
Förmmedlarkod: 003721291126

Som pappersfaktura till adressen:
KTMP Group Ab
Singsbyvägen 386
65710 Singsby

Som pdf-fil till e-posten:
laskutus@ktmp.fi

Försäljning

Jan Österberg

Försäljning, VD

+358 (0)44 332 1560

jan@ktmp.fi

Mikael Storgård

Försäljning[böcker], administration

+358 (0)44 305 0448

mikael@ktmp.fi


Linkedin Mikael

Rolf Kantola

Försäljning[direkt marknadsföring]

+358 (0)500 561 950

rolf@ktmp.fi

Juha Palojärvi

Försäljning

+358 (0)50 401 9162

juha@ktmp.fi

Sofia Hedqvist

Fakturering

laskutus@ktmp.fi

Produktion

Niklas Kettu

Produktionschef

050 435 4482

niklas@ktmp.fi

Tomas Hedqvist

044 359 1000

tomas@ktmp.fi

Prepress

Marjo Aro

Grafisk design, prepress

marjo@ktmp.fi

Jens Beijar

CTP Operatör, prepress

050 570 3256

jens@ktmp.fi

Digital tryckning

Material

digi@ktmp.fi

Jonas Beijar

Operatör

045 866 2796

jonas@ktmp.fi

Jens Beijar

Offertförfrågningar

050 570 3256

jens@ktmp.fi

Distribution & logistik

Sofia Hedqvist

Logistk/ tidtabeller

045 866 2833

sofia@ktmp.fi

Tiina Siika-aho

Distribution & postning

045 866 2833

tiina@ktmp.fi

postitus@ktmp.fi